GWIAZDKA NA DEPTAKU

W niedzielę 22 XII 2013 r. nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w konkursie na najładniejszą choinkę organizowanym przez Urząd Miasta.

Uczniowie klas 1a, 2c, 2d, 2f, 3a z nauczycielami: Agnieszką Dujką, Danutą Hetman, Anetą Kosiec, Alicją Krawczyk, Małgorzatą Kuchcik, Agnieszką Molendą, Anną Oparcik, Agnieszką Stefańską, Elżbietą Strudzińską, Agatą Świniarską oraz rodzicami uczniów ubierali jedną z 41 przygotowanych choinek. W tym roku również kibicowała nam pani dyrektor Aurelia Michałowska.

Nasze świąteczne drzewko ozdobione zostało aniołkami z masy solnej, wykonanymi przez dzieci z klas 0 – III oraz świetlicy. Oryginalne i niepowtarzalne aniołki urzekły komisję, która przyznała nam I miejsce w kategorii szkół podstawowych.  Z rąk wiceprezydenta miasta pana Ryszarda Fałka odebraliśmy cenną nagrodę w postaci wieży.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik