XII Międzyszkolna Olimpiada Sportowa klas I- III

GRY I ZABAWY

09.03.2016 – półfinał

11.03.2016- finał

Dnia 09 marca odbył się  półfinał  XII  Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych- Gry i Zabawy klas I- III. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Uczestnikami półfinału były reprezentacje dziewcząt i chłopców klas I, II, III szkół: PSP 4, PSP 18, PSP34. Nasza szkoła zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do finału.

11 marca 2016 roku cztery radomskie szkoły podstawowe wzięły udział w finale Gier i zabaw dziewcząt i chłopców klas I- III: PSP Nr 4, PSP Nr18, PSP Nr 9 i PSP nr 15.  Jak co roku zaciętej rywalizacji towarzyszyły ogromne emocje! Naszym zawodnikom kibicowali na trybunach uczniowie z naszej szkoły wraz z p. M. Mizerską oraz licznie przybyli rodzice uczniów klas I- III. Ostatecznie zajęliśmy
3 miejsce
, choć tak niewiele punktów brakowało nam do zajęcia 2 miejsca. Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów pamiątkowe medale oraz dyplom i puchar dla szkoły.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik