FINAŁ GIER I ZABAW

W RAMACH XIV RADOMSKIEJ
LIMPIADY MŁODZIEŻY

28 KWIETNIA 2018

Naszą szkołę reprezentowało 72 uczniów klas 1- 3 (dziewcząt i chłopców). W zmaganiach uczestniczyło 12 szkół podstawowych, które rywalizowały ze sobą m.inn. w torze przeszkód, przewróć postaw, rzucie do celu, wyścigach w workach, z jajkiem, kozłowaniu. Naszym zawodnikom udało się dojść do finału, pokonując po drodze w ćwierćfinale i półfinale inne szkoły radomskie. Do finału, który odbył się 16 kwietnia 2018 na Hali Mosir, dostały się cztery najlepsze drużyny: PSP 4, PSP 9, PSP 15 i PSP 18. Emocje rozgrzewały do czerwoności! Naprawdę nie było łatwo! Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła III miejsce- brązowy medal, choć tak niewiele brakowało nam do zajęcia II miejsca..
Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, szkoła dyplom, puchar i maskotkę Radomira. Opiekunami drużyn były: p. Małgorzata Kamińska, p. Wioletta Skórnicka i p. Monika Raczyńska.
Reprezentantom naszej szkoły serdecznie dziękujemy i gratulujemy wywalczonego III miejsca!

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik