|
|
<<
KOLEJNE SUKCESY w Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży
Kolejne sukcesy naszych uczniów w rywalizacji
sportowej. Indywidualne biegi
sztafetowe. Rocznik
2006 Dorota Pietrzyk - 4 miejsce, 2005 Nikola Korsak - 6 miejsce.
Rocznik 2005 chłopców - rewelacyjnie Jakub
Ciszek – 1 miejsce, Wiktor Janduła – 2 miejsce, Mikołaj Gołębiowski – 3
miejsce i Szymon Szymański – 5 miejsce. Roczniku 2004 Kacper Mróz – 1
miejsce, Mateusz Lis – 3 miejsce, Kacper Kiełbiowski – 7 miejsce, Szymon
Bednarczyk – 8 miejsce.
Wielkie brawa!!!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
<<
|
o stronie
copyrigts 2006 by
Jolanta Basaj,
Marta Olejnik,
Joanna Narożnik
|