WALENTYNKI

Walentynki to święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji klub Ze sztuką na Ty oraz Koło Miłośników Ksiązki zorganizowały spotkanie poetyckie pod hasłem Miłość niejedno ma imię, na które zaproszeni zostali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Na scenie zaś królowały zwierzęta: żaba, hipopotam, jeż, kot, pies i inne, które w zabawny i nietypowy sposób mówiły o swoich uczuciach i wyznawały sobie miłość. Można było zobaczyć i usłyszeć jak rodzi się prawdziwe przywiązanie oraz jak pielęgnować trwające już uczucie. Bohaterowie zastanawiali się też co to jest przyjaźń, czy warto kochać i jak należy się oświadczać. Zaprezentowane zostały także rymowanki i krótkie wierszyki miłosne, które można - za pośrednictwem walentynki - przesłać tej jedynej wybranej osobie. Tym bardziej, że każda okazja, aby powiedzieć kocham jet dobra.

Z okazji święta zakochanych po raz kolejny uruchomiona została w naszej szkole specjalna okolicznościowa poczta walentynkowa. Za jej pośrednictwem można było przesłać ukochanej osobie własne wyznanie miłosne lub po prostu dowody sympatii. Walentynki były przeróżne - wykonane samodzielnie piękne bileciki lub kupione gotowe kartki pocztowe. Zbierano je przez kilka dni, a 14 lutego każda trafiła do adresata. Było trochę śmiechu, miłych niespodzianek, ale i zaskoczonych min. Okazuje się, że św. Walenty zdołał rozniecić większe lub mniejsze ognie miłości wśród naszych uczniów.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę