NASI WSPANIALI

Po raz kolejny wyłoniono laureatów konkursu Ośmiu Wspaniałych, którego ideą jest honorowanie młodych ludzi oddających się pracy na rzecz innych, w ramach wolontariatu oraz aktywnie działających na rzecz społeczności lokalnych.

Celem akcji i konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, oraz upowszechnianie zachowań życzliwości, na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia.

Pomysłodawcą konkursu jest Fundacja "Świat Na Tak". W regionie radomskim konkurs ten jest organizowany przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka".

Nasza szkoła już po raz kolejny włączyła się do akcji, w ramach której uczniowie odwiedzali pensjonariuszy domów pomocy społecznej i samotnej matki,  pomagali rówieśnikom w nauce, organizowali imprezy, zbierali żywność i zabawki dla najbardziej potrzebujących - jednym słowem  dawali przykład innym i zmieniali świat na tak.

W ósmej już edycji konkursu Ośmiu Wspaniałych nagrodzono uczennice naszej szkoły: Dominikę Prasek, Annę Laskowską,  Aleksandrę Błach i  Karolinę Barzycką. Serdecznie gratulujemy!

za: Gazeta Wyborcza

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI