ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA

4 marca 2009r. obchodziliśmy Święto Szkoły.

Z tej okazji po raz szósty odbył się Turniej Wiedzy o Patronie.
Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych. Każda klasa reprezentowana była przez pięcioosobową drużynę.
Uczniowie rywalizowali w konkurencjach pod czujnym okiem jury, które oceniało między innymi wiedzę w quizie, spostrzegawczość podczas układania puzzli czy umiejętności sprawnościowe
w trakcie pokonywania toru przeszkód. Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym świadczy konieczność zorganizowania dodatkowej konkurencji po to, by wyłonić zwycięzców II i III miejsca. Po siedmiu konkurencjach i emocjonującej końcówce turniej wygrała klasa 4b, drugie miejsce zajęła 4a, trzecia była 4d. Turniej minął w miłej atmosferze zabawy i śmiechu. Uczniowie nie mogą  doczekać się kolejnej imprezy z cyklu, planując rewanż i zapowiadając  zaciętą walkę o zwycięstwo.

Impreza zakończyła się sukcesem, następna już za rok!

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę