Międzyszkolny projekt

„Bezpieczna droga do szkoły”

Dnia 19.10.2007 roku dwudziestu uczniów naszej szkoły wraz z p. Joanną Narożnik i p. Wiolettą Mazurek wzięło udział w VI edycji projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski woj. mazowieckiego pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”.

Impreza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Rapackiego w Radomiu. Podczas imprezy dzieci uczestniczyły w prelekcjach na temat bezpiecznej drogi do szkoły, oglądały  filmy, brały udział w pokazach policji np. na symulatorze zderzeń oraz zdawały egzamin na karty rowerowe. Egzamin składał się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Pomimo bardzo wysokiego poziomu egzaminu sześciu osobom udało się sprostać wymaganiom policji i zdać egzamin. Wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty od pana Marszałka Adama Struzika i długo będą pamiętać o tym, czego się nauczyli.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę