DZIEŃ ZIEMI

Dzień Ziemi to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić obywatelom jak kruchy jest ekosystem planety ludzi.

Zobacz obraz w pełnych rozmiarach

Spółka RADKOM już po raz dziesiąty podjęła inicjatywę, której istotą jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozytywnego, proekologicznego myślenia.

Dnia 22 kwietnia 2010 r. w Radomiu odbyło się X Proekologiczne Forum Dzieci i Młodzieży oraz barwny, wiosenny przemarsz uczestników ulicami miasta.

W obchodach z okazji Dnia Ziemi wzięli udział również uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami. Podczas korowodu zaprezentowały się mieszkańcom miasta „ekologicznie” przebrane klasy: 2a, 2c, 4a, 5a, 5e oraz nauczyciele: p.Mirosława Suwała, p.Iwona Sikora, p.Ewa Chabros, p.Alicja Gołąbek i p.Katarzyna Szeląg.

Kolorowym emblematem zaznaczyli także swoją obecność członkowie Koła Małego Ekologa, które w naszej szkole istnieje już dwa lata, a skierowane jest do uczniów klas młodszych.

Na imprezie pojawiły się władze miasta oraz przedstawiciele lokalnych mediów

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI