JASEŁKA

„Dnia jednego o północy”

W dniu 22.12.2009 r. w PSP nr 4 o godz. 10.00 i 12.00 odbyły się jasełka pt. „Dnia jednego o północy” ukazujące prawdę o Bożym Narodzeniu jakie miało miejsce ponad 2000 lat temu w Betlejem.

Aktorzy biorący udział w przedstawieniu to  uczniowie  z kl.O, IVe IVf i Vb,Vf  i VIa , przygotowani przez nauczycieli religii. Przedstawieniu towarzyszył chórek szkolny przygotowany przez nauczyciela muzyki.

Uczniowie „wcielając” się w poszczególne postacie wiernie przekazali klimat tamtej Betlejemskiej Nocy i prawdę o miłości Boga do każdego człowieka oraz niekończąca się Jego miłość.

Przedstawienie było kierowane do wszystkich uczniów, dyrekcji oraz nauczycieli, którzy nie kryli zadumy, radości i podziwu dla młodych aktorów.

Udział w jasełkach pozwolił uczniom odkryć głębię Świąt Bożego Narodzenia na nowo i dzielenia się tą radością z innymi.

Dnia 21.12.2009r. uczniowie wystąpili ponownie w „Domu Weterana Walki  i Pracy” w miejscu, gdzie przebywają osoby starsze i samotne oraz w kościele parafialnym dn.10.01.2010r.

Marzena Kozioł

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI