Rodziny i szkoły razem w regionach europejskich”

W I semestrze roku szkolnego 2011/2012 w naszej szkole był realizowany pilotażowy projekt „Szkoła dla Rodziców”, w ramach którego odbyły się trzy spotkania z zainteresowanymi rodzicami oraz ich dziećmi. Prowadzili je specjaliści - doradca zawodowy i psycholog. Dodatkową atrakcję dla uczestników programu stanowiły spotkanie z wizażystką oraz indywidualne rozmowy z prawnikiem. Na uwagę zasługuje także to, że w naszych działaniach wzięli udział również uczniowie, dla których zorganizowaliśmy nie tylko opiekę, ale też ciekawe zajęcia ruchowe, plastyczne oraz różne gry i zabawy, wśród których największym zainteresowaniem cieszyły się animacje z chustą KLANZY.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozytywnie wpłynął na wszystkich uczestników spotkań, przyczynił się do poszerzenia ich umiejętności w kontaktach z otaczającym światem, a przede wszystkim z najbliższymi, zacieśnił więzy ze szkołą, a jednocześnie stanowił okazję do przyjemnego sposobu spędzenia tych kilku zimowych wieczorów.

Wszystkim prowadzącym oraz uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i na co dzień życzymy wiele radości oraz zwykłego, ludzkiego szczęścia w obcowaniu z drugim człowiekiem…

Spotkanie 22 listopada 2011 r.

Spotkanie 13 grudnia 2011 r.

Spotkanie 3 stycznia 2012 r.