DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

W dniu 21 marca 2014 r. nasza szkoła była otwarta dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Zapanowała wtedy uroczysta atmosfera. Goście obejrzeli inscenizację pt.:„ Witajcie w naszej bajce…” przygotowaną przez nauczycieli rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego i  edukacji wczesnoszkolnej. Było to bajkowe przedstawienie. Dzieci klas 0, 1f i 2f wcieliły się w role bajkowych postaci i leśnych zwierzątek. Występom towarzyszył pokaz tańca oraz świetnie śpiewający chórek. Mali goście mieli okazję sprawdzić się w rozwiązywaniu zagadek. Chętnie brali też udział we wspólnej zabawie.

Następnie razem z rodzicami zwiedzili budynek szkolny oraz oglądali osiągnięcia starszych kolegów. Dużą atrakcją była prezentacja tablicy multimedialnej w sali edukacji wczesnoszkolnej oraz pokaz nowoczesnej  lekcji języka angielskiego.

Nie obyło się też bez pamiątkowych upominków, którymi na koniec obdarowano gości.

Dzień ten dostarczył maluchom niezapomnianych wrażeń.