Wieczór Halloween

W czwartek 31.10.2013r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w imprezie HALLOWEEN zorganizowanej przez nauczycieli języka angielskiego: Ewę Chabros, Katarzynę Lutek, Ewelinę Kajdan, Łukasza Zawistowskiego oraz Renatę Kaletę i Małgorzatę Brudnios. Była to również doskonała okazja do integracji uczniów i rozwijania umiejętności pracy w grupie. Po południu w stołówce pojawiły się różne zjawy, stwory , czarownice i inne potwory rodem z filmów grozy.  Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością w przygotowaniu przebrań. Wieczór rozpoczął się od  przedstawienia w języku angielskim przygotowanym przez uczniów klasy 5C pod kierunkiem p. Ewy Chabros oraz  prezentacji na temat obchodów Święta Halloween oraz tradycji z nim związanych przygotowanej przez p. Łukasza Zawistowskiego. Następnie rozpoczęło się wieczorne dyskotekowe szaleństwo. Kolejnym ekscytującym punktem programu były różne konkursy. Uczestnicy imprezy chętnie zajadali się pysznymi ciasteczkami w kształcie duchów. W godzinach wieczornych pełni wrażeń wrócili do domów.