KONCERT  KOLĘD

17 stycznia 2014r Samorząd Uczniowski zorganizował koncert  pod hasłem „Hej kolęda, kolęda”. Koncert ten stanowił podsumowanie grudniowego zadania w konkursie „Super klasa”. Polegało ono na przygotowaniu przez poszczególne klasy 4-6 swojego występu podczas koncertu, czyli zaśpiewaniu solo, w zespołach , całą klasą wybranej kolędy, pastorałki lub bożonarodzeniowej piosenki świątecznej.

Jury w składzie : p. dyrektor Dorota Sułecka, p.Anna Żuchnicka, p.Marzena Kozioł, p. Renata Kaleta oraz przewodniczący samorządu – Maciek Reszka i jego zastępca – Nikola Przydatek miało niezwykle trudne zadanie. Wszystkie wykonania były niezwykłe i wprowadziły uczniów i nauczycieli jeszcze na chwilę w cudowną atmosferę bożonarodzeniowego ciepła. Były występy z akompaniamentem na instrumentach w wykonaniu uczniów, występy z choreografią oraz w specjalnie na koncert przygotowanych strojach aniołów                  i Mikołajek. Było też wspólne kolędowanie całej publiczności, w czasie gdy jurorzy podliczali swoje głosy. Ostatecznie najwyższą ilość punktów zdobyła klasa 6e. Gratulacje !

A w styczniu szansa dla szkolnych poetów – zadanie polegające na ułożeniu wiersza o zimie. Do dzieła!

Najciekawsze wiersze opublikujemy w Szkolnej Gazetce „Kleks”.