SZKOŁA W INNYM ŚWIETLE

Nocą z 25 na 26 października 2013 uczniowie klasy 3e pod opieką wychowawczyni p. Mirosławy Suwały wzięli udział  w projekcie „Szkoła w innym świetle”. Dzieci wyposażone w latarki, materace i śpiwory po raz pierwszy uczestniczyły w nocnych zabawach integracyjnych.

Do wspólnej zabawy została zaproszona klasa 3a z PSP 24 z wychowawczynią p. Małgorzatą Kurys. Spotkanie integracyjne klas trwało od godziny 19.00 w piątek do 7.00 następnego dnia. Dla uczestników przygotowane zostały zabawy ruchowe, atrakcyjne tory przeszkód, zagadki i kalambury. Nauczyciele wspomagający, czyli: p. Joanna Narożnik,  p. Inga Kaczmarczyk oraz ksiądz Robert Krawczyk przez ponad trzy godziny zapewniali dzieciom wspaniałą zabawę z wykorzystaniem komputerów, rozrywkę w stylu angielskim pod hasłem „Halloween”, a także żywą lekcję muzyki przy gitarze. Była radość, nagrody i upominki…

Na „półmetku” była smakowita niespodzianka – pyszna pizza oraz napoje, a także ciasta upieczone przez mamy uczniów klasy 3e. Około północy dzieci obejrzały film „Alvin i wiewiórki”, a na dobranoc wysłuchały czytanej przez nauczyciela bajki „Szelmostwa lisa Witalisa” Jana Brzechwy. Tych, którzy mieli problem z zaśnięciem, ukołysała muzyka relaksacyjna.

Tę niezapomnianą noc przygotowały: wych.kl. 3a – Małgorzata Kurys i wych.kl.3e – Mirosława Suwała, ze wsparciem anglistki - p. Ingi Kaczmarczyk, informatyczki - p. Joanny Narożnik i księdza Roberta Krawczyka.