"Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca"

16.10.2013r.w PSP Nr4 z Oddziałami Integracyjnymi  im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu w  godzinach 12.00. - 12.30. uczniowie z klas: 3a, 3b, 3c oraz z klas: 4a i 4c brali udział w Rekordzie Resuscytacji Krążeniowo - Oddechowej. Jednocześnie w całej Polsce  ćwiczyły wszystkie chętne osoby posiadające fantomy. U nas 70 osób ćwiczyło na 6 fantomach. Razem z WOŚP biliśmy rekord Guinessa. Zostali zaproszeni goście: p. wicedyrektor mgr Dorota Sułecka oraz p. pielęgniarka czuwająca nad bezpieczeństwem wszystkich uczniów.
  Każdy uczestnik, który przyczynił się do ustanowienia Rekordu otrzymał dyplom za udział w akcji. Nauczyciele, którzy zorganizowali całą akcję, uhonorowani zostali imiennymi certyfikatami uczestnictwa w ustanowieniu Rekordu przez Polską Radę Resuscytacji.