JASEŁKA W GRUPIE O F

„CUD BOŻEGO NARODZENIA”

W dniu  16.01. 2015r. w  GRUPIE Of  o godz. 17.00  odbyły się JASEŁKA p.t. „Cud Bożego Narodzenia” ukazujące prawdę o Bożym Narodzeniu jakie miało miejsce ponad 2000 lat temu w Betlejem.
Aktorzy  biorący udział w przedstawieniu  to  dzieci  z  grupy O f przygotowani przez nauczyciela  wychowawcę  B.Stanios. Dzieci „wcielając” się w poszczególne postacie wiernie przekazali klimat tamtej Betlejemskiej Nocy i prawdę o miłości Boga do każdego człowieka oraz niekończąca się Jego miłość. Przedstawienie było kierowane do Rodziców i „Dziadków dzieci”, którzy nie kryli zadumy, radości i podziwu dla młodych aktorów.
Udział w jasełkach pozwolił dzieciom odkryć głębię Świąt Bożego Narodzenia na nowo i dzielenia się tą radością z innymi.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik