PÓŁKOLONIA  LETNIA

„Dzieci mają  wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną.”

Jean Cocteau

Nasza szkoła po raz pierwszy zorganizowała półkolonię letnią, która odbywała się w terminie od 8.07.2015 do 19.07.2015 w godzinach od 8.00 do 15.00. Dla wielu dzieci była to jedyna forma wypoczynku i atrakcji w czasie letnich wakacji. Z tej formy wypoczynku skorzystało 45 uczniów naszej szkoły i nie tylko. Podczas pobytu w szkole dzieci otrzymywały śniadanie, obiad i podwieczorek.

Program półkolonii był bardzo urozmaicony. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i niepowtarzalnego. Były więc wizyty na basenie, kinie, Centrum Zabawy  HULA PARK i w Studio Edukacji Artystycznej „Pinezka”. Wielką atrakcją były dwa całodniowe wyjazdy do Warszawy z pobytem w ZOO oraz wycieczka do Bałtowa z całym pakietem atrakcji. Dzieci wracały zmęczone, ale uśmiechnięte. Uczestnicy półkolonii bezpiecznie, wesoło i w sposób urozmaicony spędzili swój wolny czas. Uczyły się współpracy w grupie, koleżeństwa, wzajemnej pomocy  oraz kulturalnego zachowania w różnych miejscach i sytuacjach.

Wszyscy uczestnicy otrzymali na zakończenie półkolonii pamiątkowe dyplomy i  nagrody.Nie zabrakło wzajemnych podziękowań za mile spędzone dwa tygodnie wakacji.

Dziękujemy Wam kochani koloniści za wspaniale spędzony czas. Do zobaczenia za rok.

Wychowawcy półkolonii

Marta Olejnik,