„Bezpieczne ferie”

09 lutego 2017 roku uczniowie klasy 3i pod opieką p. Małgorzaty Kamińskiej i p. Moniki Raczyńskiej brali udział w akcji profilaktyczno- instruktażowej na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na osiedlu Borki pod tytułem „Bezpieczne ferie”. W pokazie praktycznych umiejętności i prawidłowych zachowań w obliczu zagrożenia lub niebezpieczeństwa uczestniczyli przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz różnych służb i instytucji, które dbają o zdrowie i bezpieczeństwo. Pokazy były bardzo ciekawe, wzbudzały szalone zainteresowanie przybyłych dzieci. Szkoda tylko, że mróz dokuczliwie dawał się we znaki! Ale i na mróz naleźliśmy sposób. Organizatorzy zapewnili wszystkim ogrzewanie przy cieplutkich koksownikach. Tą lekcję na pewno zapamiętamy na długo!

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik