SZKOLNY MŁODZIEŻOWY
OŚRODEK KOSZYKÓWKI

W PSP Nr 4 realizujemy  zajęcia i treningi z młodzieżą w ramach programu -  Szkolnego Młodzieżowego Ośrodka Koszykówki / SMOK /.
Wszyscy chłopcy uprawiający koszykówkę mieli  oprócz treningów możliwość porównania umiejętności na zawodach sportowych w pierwszej połowie roku. Grupa klas szóstych trenera Piotra Bielaka uczestniczyła w rozgrywkach WOZKOSZ  i zajęła wysokie 3  miejsce. Klasy piąte pod opieką trenera Cezarego Kiełbiowskiego wygrały Mini Ligę Rosa, a klasy czwarte z  trenerem  Jerzy  Kupisem zajęły 2 miejsce.

Od września 2016 mamy dwie grupy w rozgrywkach WOZKOSZ – klasy szóste  trenera Cezarego Kiełbiowskiego i klasy   piąte  trenera Krzysztofa Gregorczyka.  Nowy nabór klas  czwartych  trenera Jerzego  Kupisa, wziął udział  w tegorocznym turnieju Mikołajkowym gdzie zajął 2 miejsce.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik