MIESZKAŃCY – MIESZKAŃCOM

W dniu 22 października 2017 roku nasza szkoła uczestniczyła w miejskim festynie na Rynku pod hasłem „Mieszkańcy – Mieszkańcom”. Organizatorem festynu było Stowarzyszenie Mieszkańców z Mroza a  współfinansowany
ze środków Gminy Miasta Radomia. Celem było zaprezentowanie działań
i osiągnięć organizacji pozarządowych działających przy Centrach Aktywności Lokalnej. Nasza szkoła należy do CAL Rejon nr 9.

Podczas festynu nasza szkołę reprezentowali:

- zespół „Kaziuczki” uczniowie z klasy trzeciej, który zaprezentował Polkę Tramblankę -  taniec ludowy, przygotowany pod opieką Małgorzaty Paź
i Agnieszki Molendy;

- zespół dziewcząt z klasy siódmej w tańcu nowoczesnym pod opieką Dominiki Włodarczyk;

- solista Szymon Tyczyński, który zaśpiewał piosenkę „Okularnicy” przygotowany przez Agnieszkę Tarnowską oraz

- duet żeński Ania Grabowska i Lena Mizera w piosence „Śpiewam i tańczę” pod opieką Magdaleny Kani.

Zadbaliśmy nie tylko o ducha ale także o ciało. Jesienne przysmaki (ciepłe napoje i dietetyczne ciasta oraz owoce) przygotowały i rozdawały nasze szkolne dietetyczki Agnieszka Dujka, Ania Witczak – Łoboda i Eliza Górka.

O promocję realizowanych w naszej szkole projektów międzynarodowych zadbała Joanna Narożnik. Swoje miejsce miał także nasz szkolny Klub Wolontariatu którym opiekują się  Izabela Kiepas i Marzena Kozioł.

Kolejnym elementem promocyjnym naszej szkoły były papierowe kwiaty z naszym logo  oraz zwierzątka z balonów, które mógł otrzymać każdy uczestnik festynu. Zadbały o to Agnieszka Kapusta, Marta Opiłowska i Daria Orłowska.

Promocję naszej szkoły uważamy za bardzo udaną.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik